14 Ağustos 2009

Rıdvan'ın gizli günlüğünü ele geçirdik...

Rıdvan bizim dostumuz, okuldan arkadaşımız, ekibimizin has elemanı. Rıdvan'la BAYK 2008 3. ayaktan, yani işin başından beri beraberiz. Balon toplama/yünleme ve vinç işleriyle başlayıp, "sweeper"lıktan zaman içinde RÜ trim'e terfi etti. Elinden her iş geliyor; balon ve flok trim, rutin tekne işlerinin hepsine el atma, transferlerde (seve seve) yer alma, arpa suyu tüketme, ağır alaşımlı müzikler dinleme vs. Sadun Boro'nun yolundan gitmek ve mimarlık yapmaktan kaçmak için sığındığı M.A.T 12'de, beraber daha çok yol yapacağız  gibi.

Rıdvan'la ilgili son keşfimiz ise bizi hayli heyecanlandırdı: meğer Rado gizli gizli günlük tutup dururmuş. Biz de bu günlükleri ele geçirdik ve utanmadan "kamuoyu" ile paylaşıyoruz.

Eğer "Seyir Defteri"nin tamamını okuyup bitirip, "ee daha ne okuyacağız" diye telaşlanıyorsanız (!), baştaki görsele tıklayın, Rıdvan'ın günlüğüne erişeceksiniz - hem de 49 sayfa! Vakti bol olup yapacak daha iyi bir iş bulamayana şiddetle tavsiye edilir.

Bu günlükler, bizler açısından çok değerli; tam bir arşiv niteliği taşıyor. Ne zaman, nerede, ne yapmışız, bir bir yazılı.

İşte "o" günlükten başlıklar: BAYK 2008Bosphorus Cup 2008Marmara Adası 2008DZKK ve DEYH 2008Turgutreis Cup 2008St. Tropez 2008St. Tropez - Türkiye transferiMarmaris Yarış Haftası 2008
Not: Ekip olarak kasadan ayıracağımız parayla Rado'yu "güzel yazı" kursuna göndermeye karar aldık :)

1 yorum:

  1. Günlükler süper de az yiyip bir katip tutsanız da temize çekse bunları..biz de grafoloji masterı yapmaktan kurtulurduk.

    YanıtlaSil