28 Kasım 2012

Protel A.Ş., 2013-2014 sezonlarında destekçimiz oldu.

Protel A.Ş. ile 2 yıllık destek anlaşması imzaladık: 2013 ve 2014 yarış sezonlarında Protel tarafından destekleneceğiz ve  Protel-Toka Yelken Ekibi formasıyla yarışacağız.

1989 yılında kurulan Protel, konuk ağırlama sektörüne dünyanın tercih ettiği lider yazılım ve donanım çözümlerini sunmaktadır. Protel, otel yönetim çözümlerinden restoran yönetim sistemlerine, müşteri ilişkilerinden maliyet yönetimine kadar pek çok farklı alanda nitelikli çözümler sağlar ve müşterilerine uzman ekipleriyle 7 gün 24 saat kesintisiz destek verir. Tüm ürünleri konuk ağırlama sektörünün ihtiyaçlarına en uygun şekilde yapılandıran Protel, 23 yıllık bilgi ve deneyimi ile ülkemizdeki işletme ve tesislerin gereksinim duyduğu uygulamaları bir araya getiren eksiksiz çözümler oluşturur. Daha fazla bilgi için lütfen www.protel.com.tr adresine bakınız.

Protel, yelken sporuna olan desteğini "Dinamik yapımızı ve takım çalışmasına olan inancımızı en iyi şekilde yansıtan yelken sporunu desteklemek için alanının en iyilerinden biri olan Toka Yelken Ekibini tercih ettik." sözleriyle açıklıyor.

Teşekkürler Protel :)


Hiç yorum yok:

Yorum Gönder